Paykasa Satmak

İnternetten paykasa satmak artık mümkün. İnternet üzerinden ödeme yapmak günümüzde birçok insanın tercih ettiği bir yöntemdir. Yoğun yaşam temposu içerisinde kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayan bu işlemi yapmak isteyenler için birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bu güne kadar ödeme işlemlerinde en fazla kullanılan ödeme yöntemi olan kredi kartlarında son zamanlarda büyük problemler yaşanması kullanıcıları yeni arayışlara yönlendirmektedir. Bu nedenle yapılan araştırmalarda ise ödeme işlemlerini sorunsuz şekilde yapması nedeni ile paykasa dikkat çekmektedir. Online olarak çok fazla alanda kullanılan paykasa’nın güvenlik seviyesinin de fazla olması birçok internet kullanıcısının paykasa satmak amacı ile kurulan siteleri ziyaret etmesine neden olmuştur.

Paykasa Nedir?

Online ödeme yapanlara sunduğu fırsatlar nedeni ile birçok forum sayfasında paykasa’nın ne olduğu, nasıl kullanıldığı ve nereden alınması gerektiği gibi başlıkları görmek mümkündür. Artan alım talebi karşısında paykasa satmak isteyen site sayısının da arttığı internet ortamında sitelerin güvenilirliği araştırıldıktan sonra alım işlemi yapılmalıdır. Bir ön ödemeli kart sistemi olan paykasa 16 haneli pin kodu ve onay kodu ile işlem yapıyor olması ile kullanıcı hesaplarının dolandırıcılara karşı korumaktadır. Alımının yapıldığı günden bu yana 1 yıllık bir kullanım süresi bulunan bu kartın içerisine sonradan para aktarımı yapılmamaktadır.

paykasa-satmakPaykasa Alımı Nereden Yapılmalıdır?

İnternet üzerinde bulunan ve paykasa satmak isteyen sitelerin büyük bir çoğunluğu paykasa’ya olan yoğun talepten faydalanmak isteyen dolandırıcı sitelerdir. Bu nedenle kullanıcıların mutlaka lisansı olan sitelerden veya paykasa web adresinden alım işlemlerini yapmalarında fayda vardır. Alım bu güvenilir adreslerden yapan kullanıcılar canlı destek hizmetine de sahip olurlar. Bu sitelerin 7/24 verdikleri bu hizmet ile kullanıcılar olası sorunlarını çözebilir ve kartın kullanımı konusunda yardım alabilirler.

Paykasa’yı Nelerde Kullanabilirim?

Güvenilir ve hızlı işlem yapıyor olmasının dışında paykasa kullanım alanı genişliği ile de kullanıcılara cazip gelmektedir. Dünya genelinde online alışveriş yapımı yapılan tüm internet sitelerinde geçerli olan paykasa yapılan işlemlerde siteler ile kullanıcı bilgileri paylaşılmamaktadır. Alışveriş işlemlerinde site hesaplarına onay kodu sonrası para aktarımı yapan paykasa kullanıcılarına keyifli alışveriş imkanı tanımaktadır. Online olarak oyun oynanılan sitelere yatırımlarda da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen paykasa lisanslı olan tüm sitelerin bünyesinde bulunmaktadır.

Paykasa Alımı Nasıl Yapılır?

Paykasa satmak amacı ile hizmet veren lisanslı bir siteye giriş yapan kullanıcılar satın al butonuna bastıkları zaman önlerine kimlik bilgilerini girmeleri gereken yeni bir ekran açılır. Burada bulunan ilgili alanlara bilgilerini yazan kullanıcıların yapmaları gereken son işlem ise kart değeri seçmektedir. Bir defa alınan ve sonrasında içindeki miktara ek yapılamayan bu ödeme yönteminde kart değerleri Euro üzerinden satılmaktadır. Değer aralığı 10 Euro ile 1000 Euro arasında değişen paykasa alımı için kullanıcıların site hesabına almak istedikleri kartın TL karşılığı aktarmaları gerekmektedir. Bu işlemler sonrası kullanıcıya kredi kartları gibi reel bir kart değil online olarak pin kodu verilir. 16 haneli olan bu kod ile kullanıcılar tüm işlemlerini yapabilirler.

Paykasa Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Alışveriş ve oyun sitelerinin tamamında geçerli olan paykasa ile ödeme yapmak isteyen kullanıcılar işlemlerini sitelerin ödeme alanlarından yapabilirler. Alışveriş yapmak için giriş yaptığı sitede ürününü sepete ekleyen ve daha sonra bu alan giriş yapan kullanıcılar ödeme alanında bulunan paykasa sekmesine basarak işlemlere başlayabilirler. Açılan ekrana yatırım miktarları ile bilikte kart kodu ve güvenlik kodunu giren kullanıcılar işlemlerini tamamladıklarında telefonlarına SMS gelir. Bu SMS’i sitede ilgili alana yazan kullanıcıların alışverişleri tamamlanmış olur. Oyun sitelerine yatırımlarda da kullanıcılar aynı işlem sırası ile sitelere ödeme yapabilirler. Bu işlemleri kullanıcılar kartlarının içindeki para bitene kadar yapabilirler. Kartının içindeki para biten kullanıcıların alım işlemlerini yaparak tekrar alım yapmaları gerekmektedir. Bu işlemlerden kesinti yapmayan site hiçbir siteye de kullanıcı hakkında bilgi vermemektedir.

kaynak: https://www.paykasaode.com/