Paykasa Satışı

Birçok insan artık iş ve özel hayatlarındaki yoğunluk nedeni ile ödeme işlemlerini online olarak yapmaktadırlar Ancak bu işlemlerde kullanılan ödeme yöntemlerinin dolandırıcıların saldırılarına karşı güvenliksiz olmaları kullanıcıların para kaybı yaşamalarına neden olmaktadır. Kullanıcıları daha güvenilir ödeme yöntemi arayışına yönelten bu mağduriyetler sonucu güvenilir özellikler nedeni ile paykasa bir adım öne çıkmaktadır.

Kullanıcı hesaplarını ödeme işlemlerinde %100 koruma altına alan bu ödeme yöntemi ile işlem yapmak da çok basittir. Reel bir kart olmayan paykasa satışı yapan internet sitesi sayısı da sürekli olarak artmaktadır. Bu yönteme olan yönelimin farkında olan bu siteler paykasa satışı yaparak para kazanmak istemektedirler. Ancak bu siteler arasında paykasa’nın adını kullanarak dolandırıcılık yapmak isteyenlerinde olabilme ihtimaline karşı kullanıcıların dikkatli olmaları gerekmektedir.

paykasa-satisiPaykasa Nedir?

Online ödeme işlemlerinde sorun yaşatmaması ve üst düzey güvenlik seviyesi nedeni ile paykasa nedir sorusu birçok kullanıcı tarafından araştırılmaktadır. Güvenliksiz olması nedeni ile kullanıcıların hızla kullanmayı bıraktıkları kredi kartlarından tamamen bağımsız işlem yapan paykasa ön ödemeli kart türüdür. İçerisine hiçbir şekilde para aktarımı yapılmayan paykasa’nın içerisindeki miktar alınırken belirlenmektedir. Alındığı günden itibaren 1 yıllık süre boyunca kullanılan bu kart sisteminde işlemler 16 haneli pin kodu ile yapılmaktadır. Onay kodu ile işlem yapmayan paykasa’yı sadece kart sahibi kullanabilir. Bu kart için pin kodunu alan kullanıcıların kartın içindeki parayı bir yıl içinde kullanmaları gerekmektedir. unutmayınız ki paykasa satışı her firma tarafından yapılamamaktadır.

Paykasa Nerelerde Geçerlidir?

Online ödeme kabul eden internet sitelerinin tamamında geçerli olan paykasa uluslararası sitelerde kullanmak da mümkündür. Uluslararası siteler de paykasa satışı da yapılmaktadır. Ödeme hızının yüksek olması ile de beğenilen paykasa da işlemler maksimum 60 saniye içerisinde yapılmaktadır. İnternet sitelerine yatırım yapılırken işleme onay verildiği anda kullanıcısına SMS gönderen paykasa sistemi bu şekilde kullanıcı hesabını başkalarının kullanmasını önlemektedir. Son dönemlerde oyun sitelerinde de kullanılmaya başlanılan paykasa ile yatırım yapan kullanıcılar sorunsuz yatırımın keyfini yaşarlar.

Paykasa Nereden Satın Alınır?

Popüler bir ödeme yöntemi olması nedeni ile paykasa satışı yapan bir site bulmak çok kolaydır. Tamamı güvenilir bir site olmayan bu sitelere yapılan kart ödemesi konusunda mağdur olmamak için mutlaka lisanslı siteler tercih edilmelidir. Sitelerin lisanslı olup olmadıklarını forum sayfalarından öğrenmek mümkündür. Bu ikilemde kalmak istemeyenler ise paykasa satışı konusunda en güvenilir adres olan paykasa web adresinden paykasa alımı yapabilirler. Alındığı anda işlemlere başlanılan paykasa ile içindeki miktar bitene kadar işlem yapmak mümkündür. Paykasa web adresinden alınan kartlarda site kullanıcılarına tüm aşamalarda ve sorunlarda canlı destek sağlamaktadır.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa satışı yapan sitelerden bir tanesini tercih eden kullanıcılar sitede bulunan paykasa al butonuna basarak işlemlere başlayabilirler. Bu aşamadan sonra sitenin istediği aşamaları eksiksiz şekilde tamamlayan kullanıcıların yapmaları gereken son işlem bir kart değeri seçmektir. Paykasa değerleri 10-1000 Euro arasında değişmektedir. Bu değerlerden bir tanesini seçen ve o değerin Türk Lirası karşılığı site IBAN numarasına yatıran kullanıcılara 16 haneli kart kodu tahsis edilir. İşlemlerde kullanılan bu pin kodunun mutlaka sıkı korunması ve kayıp edilmemesi gerekmektedir. Aksi takdirde kullanıcıların yeni kart alımı yapmaları gerekecektir.

Paykasa İle Nasıl Ödeme Yapılır?

Paykasa ile alışveriş işlemi yapmak için bir siteye giren ve alacağı ürünü belirleyen kullanıcıların sitenin ödeme kısmına giriş yapmaları gerekmektedir. Bu alanda bulunan paykasa sekmesine tıklayan kullanıcıların önüne yeni bir pencere açılacaktır. Açılan pencereye yatırım miktarı ile birlikte kart kodunu yazarak işlemi onaylayan kullanıcıların alışveriş ödemeleri saniyeler içerisinde tamamlanır. Yatırım işlemlerinde de aynı şekilde sitenin ödeme kısmından aynı işlemleri yapan kullanıcılara son olarak onay kodu gelir bu kodu sitede ilgili alana yazan kullanıcıların hesaplarına yatırım miktarı anlık olarak geçer. Hiçbir ödeme ve yatırım işlemlerinde kesinti yapmayan paykasa ile kullanıcılar hızlı bir şekilde işlemlerini tamamlayarak zamandan tasarruf edebilirler.

kaynak : https://paykasaode.com