Paykasa Satın Al

Resmi firma garantisi ile paykasa satın al. Teknolojinin gelimi insan hayatına da birçok kolaylık getirmiştir. İşlemlerin daha hızlı yapılmasını sağlayarak insanların zamandan tasarruf etmelerini sağlayan bu kolaylıklardan bir tanesi de online olarak yapılan ödeme işlemleridir. Online olarak yapılan ödeme işlemlerinde ise kullanıcıların bazı aracı kartlar kullanmaları gerekmektedir. Ancak bu ödeme işlemlerinde kullanılan bu kartların birçoğunun güvenlik seviyelerinin düşük olması kullanıcıların mağdur olmalarına neden olmaktadır.

Bu mağduriyeti gidermek için piyasaya sürülen paykasa yüksek güvenlik düzeyi ile kullanıcılarını fazlası ile memnun etmektedir. Ödeme işlemlerinin sorun yaşanmadan yapılmasını sağlamasının yanı sıra paykasa işlem hızı ile de piyasaya çıktığı günden bu yana fazla sayıda kullanıcı sayısına ulaşmayı başarmıştır. Bu ödeme yöntemine olan ilgiden faydalanmak isteyen birçok internet sitesi de paykasa satın al reklamları ile bu yöntemin satışını yaptıklarını duyurmaktadırlar.

Paykasa Nedir?

İnternet üzerinde yapılan ödeme işlemlerinde kullanılan birçok kart hesabına dolandırıcılar kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Bu sorunu yaşamak istemeyen birçok internet kullanıcısı ise ön ödemeli kart sistemi olan paykasa’ya hızla yönelmektedirler. İşlemler sırasında kredi kartlarından içerisinde para aktarımı yapılmaması ve içindeki paranın alınırken belirlenmesi nedeni ile dolandırıcıların paykasa hesabına erişme ihtimalleri bulunmamaktadır. İşlemlerini 16 haneli pin kodu ile yapan bu güvenilir ödeme yönteminde para yatırım işlemlerinin gerçekleşmesi süresi en fazla 1 dakikadır.

Paykasa Satin alPaykasa’yı Nereden Almalıyım?

İnternet üzerinde paykasa satın al hizmeti veren birçok site bulunmaktadır. Birçoğu dolandırıcılık amacı ile kurulan bu sitelerde sorun yaşanma olasılığı çok yüksektir. Bu nedenle paykasa’yı almadan önce kullanıcıların detaylı bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Mutlaka lisanslı sitelerden veya paykasa resmi web adresinden alınması gereken bu güvenilir ödeme yöntemi için paykasa sitesine giren kullanıcılar paykasa satın al sekmesi ile işlemlere başlayabilirler.

Paykasa Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanım alanı genişliği ile internet üzerinden ödeme yapmak isteyenlere büyük avantajlar sağlayan paykasa ile kartın geçerli olduğu tüm sitelerden alışveriş yapmak mümkündür. Ayrıca oyun sitelerine yatırım yapmak için de uygun olan paykasa işlemler sırasında kişi veya siteler ile kesinlikle bilgi paylaşımı yapmamaktadır. İşlem yapıldıktan sonra kullanıcılarına SMS ile onay kodu gönderen bu ön ödemeli kart sisteminde kullanıcı bilgisi olmadan işlem yapılmamaktadır. Bu durumda olası dolandırıcılık durumlarının önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paylasa alacağı sitenin hangisi olacağına yaptığı araştırmalar sonucunda karar vererek siteye giriş yapan kullanıcıların yapmaları gereken işlemler çok basittir. Giriş yaptığı site depaykasa satın al sekmesine tıklayan ve önüne açılan sayfaya kişisel bilgilerini giren kullanıcıların önüne kart değerleri gelir. Bu kart değerleri arasından kendi bütçesine uygun olanına tıklayan ve kartın TL karşılığını site hesabına yatıran kullanıcılar paykasa’ya sahip olurlar. İşlemler tamamlandığında ise kullanıcıya reel bir kart değiş 16 haneli kart kodu verilir. Bir yıl geçerli olan bu kart kodunun bu süre sonunda mutlaka yenilenmesi gerekmektedir. Bir yıllık sürenin sonunda kartın içinde para olsa dahi kartın kullanıma kapanacağından dolayı kullanıcıların kapanma günü gelmeden önce bakiyelerini bitirmeleri gerekmektedir.

Paykasa Alım Ücreti Ne Kadar?

Paykasa satışı yapan tüm internet sitelerinde bu ön ödemeli kart sistemi Euro üzerinden satılmaktadır. Bu nedenle kart alımı sırasında site hesaplarına kullanıcıların alacakları kartın TL karşılığını aktarmaları gerekmektedir. Kur değişimlerinden anlık olarak etkilenen paykasa fiyatları sürekli olarak güncellenmektedir. Fiyatları 10 Euro ile 1000 Euro arasında değişen bu güvenilir ödeme yöntemine daha sonrada para aktarmak mümkün değildir. Bu nedenle alınırken içerisindeki değerin mutlaka iyi düşünüldükten sonra seçilmesi gerekmektedir.

Fiyatları alımı sırasında yüksek olarak görülse de paykasa kullanıcılarına sunduğu keyifli işlem garantisi ile fiyatını arka plana atmaktadır. İşlemlerden hiçbir kesinti yapmaması ile de beğenilen paykasa kartın içerisindeki miktar bittikten sonra kullanıcıların tüm alım aşamalarını tekrardan yapmaları gerekmektedir. Kendilerine tahsis edilen pin kodunu unutan kullanıcılarında tekrardan paykasa alım işlemlerini yapmaları gerektiğinden bu pin kodu mutlaka unutulmamalıdır.

kaynak: https://paykasaode.com