Paykasa Fiyatları

Paykasa fiyatları güncel banka kurları esas alınarak hesaplanmaktadır. Siz müşterilerimize kaliteli hizmet verebilmek için komisyon oranlarını minimum tutarak paykasa fiyatlarını hesaplamaktayız.

Paykasa satın alırken en dikkat etmeniz gereken husus fiyatlardır. Çok ucuz fiyatlar tehlike çanlarının habercisidir. Hiçbir firma yada satıcı güncel kurdan ucuza paykasa satışı yapamaz. Satış maliyetleri, alış maliyetleri, işletme giderleri ve tabi ki kar eklenince paykasa fiyatları banka kurundan yukarıda olmak zorundadır.

Sizlere satış yaparken minimum komisyon oranıyla hizmet vermekteyiz. Bu neden bizim sitemizden en ucuz paykasa fiyatları alınabilir.

Peki Paykasa Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Paykasa fiyatları belirlenmesini, güncel kur değerleri baz alınarak gerçekleşmektedir. Güncel kur değerlerini baz almamız, müşterilerimizin güven problemi yaşamasını engellemektedir. Paykasa kart satışını güvenilir bir şekilde gerçekleştiren nadir firmalar arasında yer almamız, müşterilerimizin memnun kalmalarına sebebiyet veren durumlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizleri tercih ederek güven problemi yaşamaktan kurtuluyor. Kartı bozdurma işlemi de tarafımızca gerçekleşmektedir. Kartta boş yere duran, kullanılmayan Paykasa bakiyeleri tarafımızca bozdurulup; ödemesi müşterilerimizin banka hesabına yapılmaktadır. Bunun banka hesabına yapılması, müşterilerimizin memnun kalmasına sebebiyet veren durumlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimizin yüksek kart alımlarında sunduğumuz ek indirimler, daha fazla ve ekonomik alışveriş yapabilmelerine olanak tanımaktadır.

Paykasa Fiyat Listesi

paykasa-fiyatlari

Güvenilir Paykasa İçin

Satışını güvenilir bir şekilde gerçekleştiren nadir firmalar arasında yer almamız, müşterilerimizin memnun kalmalarına sebebiyet veren durumlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizleri tercih ederek güven problemi yaşamaktan kurtuluyor. Paykasa bozdurma işlemi de tarafımızca gerçekleşmektedir. Kartta boş yere duran, kullanılmayan Paykasa bakiyeleri tarafımızca bozdurulup; ödemesi müşterilerimizin banka hesabına yapılmaktadır. Bunun banka hesabına yapılması, müşterilerimizin memnun kalmasına sebebiyet veren durumlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimizin yüksek kart alımlarında sunduğumuz ek indirimler, daha fazla ve ekonomik alışveriş yapabilmelerine olanak tanımaktadır.