Paykasa Bozdurmanın diğer adı Paykasa nakite çevirmektir. İnternet üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenli hale getirmek için kullanılan paykasa bir tür elektronik paradır. Sorunsuz bir online alışveriş deneyimi sunan tek kullanımlık olduğu için güvenliği de sağlamaktadır. 16 haneli bir şifre ile paykasa kullanımına imkan tanıyan pek çok siteden rahatlıkla alışveriş yapılabilir. Sadece ihtiyacınız doğrultusunda limit ile bütçe kontrolü de yapabilirsiniz. Dilerseniz Paykasa bozdurma imkanından yararlanarak bulunan limiti nakde de çevirebilirsiniz.

Yüksek kurdan Paykasa bozum işlemleri için dilerseniz sitemizden yararlanabilirsiniz. Bunun için ise sadece birkaç basit adımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Peki paykasa bozdurmanız için neler yapmanız gerekiyor?

Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Haftanın tüm günleri 24 saat boyunca sağlamış olduğumuz müşteri destek hattı ile sorunlarınıza cevap buluyoruz. Böylece paykasa para bozum işlemlerinizi sorunsuz ve kısa sürede tamamlama olanağı elde edebilirsiniz. Bozdurma yaparken şu adımları takip edebilirsiniz.

-Sağladığımız müşteri destek hattını arayarak sunduğumuz kur fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

-Kendi adınıza bir banka hesap numaranız olmalı ki hesabınıza para aktarımı yapılabilsin.

-Müşteri temsilcimiz ile kartınıza ait olan 16 hanelik şifrenizi iletmeniz gerekir.

Tüm bu adımları takip etmeniz halinde aynı gün içerisinde hesabınıza paranızın aktarıldığını görebilirsiniz. Unutmamanız gerekir ki paykasa üzerinde sadece size ait olan şifrenin kullanılmamış olması gerekir. Aksi halde bozdurma işleminde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

paykasa-bozdurma

Paykasa Bozdurma İşleminde Maddi Kayıp Yaşanır Mı?

Bozdurma işlemi tamamlandıktan sonra paranız belirttiğiniz hesaba havale yöntemi ile gönderilecektir. Fakat ucuz paykasa bozdurma konusunda merak edilen konular arasında maddi kayıp bulunuyor. Paykasa satın alma işlemleri döviz üzerinden yapılmaktadır. Satın alma işlemlerinde olduğu gibi bozdurma işlemlerinde de döviz kullanıldığı için kısmen bir kayıp yaşanabilir. Fakat bu kayıp tamamen kur farkından kaynaklanmaktadır.

Müşterilerimizin paykasa kart bozdurma işlemlerini yaptırmadan önce müşteri destek hattına erişmesi bu nedenle önemlidir. Müşteri hizmetleri  kaç lira üzerinden bozdurabileceğinizi önceden öğrenmenize yardımcı olacaktır. Sitemiz en yüksek kur üzerinden kart bozdurma işlemi yaptığı için çeşitli sebeplerden dolayı yaşayacağınız kayıp azalacaktır.

Paykasa Bozdurma Güvenilir Mi?

Nakit ihtiyacınızı karşılamaya yönelik sunulan paykasa kart bozdurma hizmetlerini sitemiz üzerinden güvenle tamamlayabilirsiniz. 0 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren sitemiz üzerinden yüksek kurdan bozdurarak kayıplarınızı en aza indirme şansına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz geri dönüş yaparak bizler ile görüşlerinizi de paylaşabilirsiniz. Böylece sizin için daha kaliteli hizmet sağlayabiliriz.