PAYKASA ANA BAYİ

Paykasa Öde sitesi yetkili paykasa ana bayi ile anlaşmalı olarak çalışan paykasa yetkili bayisidir. Paykasa satın alırken yetkili satıcılardan almaya özen göstermelisiniz. Web sitemizi diğer satıcılardan ayıran en önemli husus Paykasa Ana Bayi tarafından yetkilendirilmiş sayılı yetkili satıcılardan biri olmasıdır. Paykasa hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse kısaca şöyle analatabiliriz, Paykasa kartlar 10 euro değerlerinden başlayarak 1000 euro değerlerine kadar çıkmaktadır.

Paykasa satın alırken, özellikle yüksek miktarlarda paykasa satın alma işlemi yaparken, paykasa ana bayi tarafından yetkilendirilmiş ana satıcılardan almaya özen göstermelisiniz.

paykasa-ana-bayiPeki paykasa ana bayi tarafından yetkilendirilmiş paykasa satıcıları ne demektir? 16 haneli kartlar satıcıları tarafından panel olarak adlandırılan sistemlerden üretilerek müşterilere teslim edilmektedir. Sadece yetkili paykasa satıcılarının sahip olduğu bu panel üzerinden yeni ve benzersiz bir kart üretilmekte ve sorunsuz çalışması sağlanmaktadır.

Paykasa ana bayi tarafından yetkilendirilmeyen anacak paykasa satışı yapan firmalar ise bu 16 haneli kartları yetkili satıcılardan satın alarak bekletip sizlere satmaktadır. Tabi doğal olarak bu durum sonucunda bazen kullanılmış kartların yeniden satışı hata sonucu oluşabilmektedir.

Paykasa ana bayi tarafından yetkilendirilmiş satıcı olan Paykasa Öde sitesi asla bekleyen kart satışı yapmamaktadır. Bu nedenle sitemizden yaptığınız tüm alışverişleriniz garantimiz altındadır.

Tüm satın almalarınız ve gönderdiğiniz paralar güvencemiz altından olup satın aldığınız paykasa kartların çalışmaması ihtimal dahilinde bile olmamaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek hemen paykasa satın almayı unutmayınız.

Paykasa ana bayi tarafından eğitilen, yetkilendirilen temsilcilerimizden alışveriş yaparken kartınız anında üretilerek sadece sizin görebileceğiniz şekilde dilerseniz SMS ile dilerseniz mail yolu ile iletilmektedir.

İşlemlerinize başlamadan önce mutlaka paykasa fiyatları hakkında bilgi isteyiniz. istenmeyen bir durum ile karşılaşmamak adına güncel banka bilgisini de talep etmelisiniz. Yetkili personelimiz bu konuda sizlere seve seve yardımcı olacaktır. Hemen irtibat kurarak talep bulunabilirsiniz. Paykasa almak istiyorum diyerek tüm işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Unutmayınız ki web sitemiz paykasa ana bayi sorumluluğunda hizmet vermektedir.

kaynak:  https://www.paykasaode.com/